Informacja Turystyczna – Bystrzyca Kłodzka

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Centrum Informacji Turystycznej Bystrzyca Kłodzka Bystrzyca Kłodzka, 57-500, Mały Rynek 2 lok.1 it-bystrzycaklodzka@wp.pl +48748113731 turystyka.bystrzycaklodzka.pl/

Informacja Turystyczna – Bystrzyca Kłodzka – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Bystrzyca Kłodzka?

Rola punktu informacji turystycznej (Bystrzyca Kłodzka) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz