Informacja Turystyczna – Chełmno

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Punkt Chełmińskiej Informacji Turystycznej w Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Ratuszu Chełmno Chełmno, 86-200, Rynek 28 it@it.chelmno.pl +48566862104 chelmno.pl

Informacja Turystyczna – Chełmno – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Chełmno?

Rola punktu informacji turystycznej (Chełmno) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz