Informacja Turystyczna – Wieszczyna

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Punkt Informacji Turystycznej przy SSM "Dąbrówka" z filią w Wieszczynie U króla Gór Opawskich Wieszczyna Wieszczyna, 48-200, ssmwieszczyna@gmail.com +48778870202 ww.schroniskoprudnik.pl

Informacja Turystyczna – Wieszczyna – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Wieszczyna?

Rola punktu informacji turystycznej (Wieszczyna) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz