Informacja Turystyczna – Nowy Dwór Mazowiecki

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Centrum Informacji Turystycznej Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki, 05-100, Bańki Murmańskiej 164 it@3rzeki.pl +48664775326 3rzeki.pl

Informacja Turystyczna – Nowy Dwór Mazowiecki – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Nowy Dwór Mazowiecki?

Rola punktu informacji turystycznej (Nowy Dwór Mazowiecki) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz