Informacja Turystyczna – Leżajsk

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej Leżajsk Leżajsk, 37-300, Mickiewicza 65 citik@kultura.lezajsk.pl +48177851135 citik.kultura.lezajsk.pl
Informacja Turystyczna Leżajsk Leżajsk, Mickiewicza 20A informacja@muzeum-lezajsk.pl +48172402235 mzeum-lezajsk.pl

Informacja Turystyczna – Leżajsk – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Leżajsk?

Rola punktu informacji turystycznej (Leżajsk) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz