Informacja Turystyczna – Kudowa-Zdrój

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Punkt Informacji Turystycznej Kudowa-Zdrój Kudowa-Zdrój, 57-350, Zdrojowa 44 turystyka@kudowa.pl +48748661387 kudowa.pl/pl/informacje-dla-turysty/informacja-turystyczna

Informacja Turystyczna – Kudowa-Zdrój – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Kudowa-Zdrój?

Rola punktu informacji turystycznej (Kudowa-Zdrój) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz