Informacja Turystyczna – Kielce

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Regionalne Centrum Informacji Turystycznej Kielce Kielce, 25-007, Sienkiewicza 29 informacja@swietokrzyskie.travel +48413480060 swietokrzyskie.travel
Punkt Informacji Turystycznej Kielce Kielce, 25-010, Plac Zamkowy 1 informacja@mnki.com.pl +48413434141 brak

Informacja Turystyczna – Kielce – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Kielce?

Rola punktu informacji turystycznej (Kielce) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz