Informacja Turystyczna – Kalwaria Zebrzydowska

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Punkt Informacji Turystycznej Kalwaria Zebrzydowska Kalwaria Zebrzydowska, 34-130, Mickiewicza 4 biuro@it.ckstkalwaria.com +48338733771 brak

Informacja Turystyczna – Kalwaria Zebrzydowska – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Kalwaria Zebrzydowska?

Rola punktu informacji turystycznej (Kalwaria Zebrzydowska) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz