Informacja Turystyczna – Jeziorany

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Biuro Informacji Turystycznej w Jezioranach Jeziorany Jeziorany, 11-320, Jedności Narodowej 14 lok.1 revitawarmia@gmail.com +48603951212 fundacjarevitawarmia.org

Informacja Turystyczna – Jeziorany – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Jeziorany?

Rola punktu informacji turystycznej (Jeziorany) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz