Informacja Turystyczna – Góra Świętej Anny

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Punkt Informacji Turystycznej Gminy Leśnica Góra Świętej Anny Góra Świętej Anny, 47-154, Rynek 8 turystyka@lesnica.pl +48774026558 lesnica.pl

Informacja Turystyczna – Góra Świętej Anny – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Góra Świętej Anny?

Rola punktu informacji turystycznej (Góra Świętej Anny) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz