Informacja Turystyczna – Borne Sulinowo

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Punkt Informacji Turystycznej Borne Sulinowo Borne Sulinowo, 78-449, Bolesława Chrobrego 3a it@bornesulinowo.pl +48943734166 cit.bornesulinowo.pl/cms/

Informacja Turystyczna – Borne Sulinowo – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Borne Sulinowo?

Rola punktu informacji turystycznej (Borne Sulinowo) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz