Informacja Turystyczna – Białystok

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Centrum Informacji Turystycznej Białystok Białystok, 15-406, Odeska 1 cit@podlaskieit.pl +48857326831 podlaskieit.pl
Punkt Informacji Turystycznej - Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Podlasie” Białystok Białystok, 15-443, J. Piłsudskiego 7 ssm@hostelpodlasie.pl +48856524250 brak

Informacja Turystyczna – Białystok – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Białystok?

Rola punktu informacji turystycznej (Białystok) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz