Informacja Turystyczna – Szczecin

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej Szczecin Szczecin, 70-540, Korsarzy 34 cikit@zamek.szczecin.pl +48914891630 zamek.szczecin.pl/cikit
Centrum Informacji Turystycznej Szczecin Szczecin, 71-603, Jana z Kolna 7 cit@mosrir.szczecin.pl +48914340440 brak

Informacja Turystyczna – Szczecin – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Szczecin?

Rola punktu informacji turystycznej (Szczecin) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz