Informacja Turystyczna – Stalowa Wola

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Punkt Informacji Turystycznej o Art Deco Stalowa Wola Stalowa Wola, 37-464, Sandomierska 1 it@stalowawola.pl +48158448556 it.stalowawola.pl

Informacja Turystyczna – Stalowa Wola – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Stalowa Wola?

Rola punktu informacji turystycznej (Stalowa Wola) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz