Informacja Turystyczna – Krynica-Zdrój

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Punkt Informacji Turystycznej Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój, 33-380, Zdrojowa 4 lok.2 it.krynica-zdroj@msit.malopolska.pl +48184725577 krynica-zdroj.pl

Informacja Turystyczna – Krynica-Zdrój – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Krynica-Zdrój?

Rola punktu informacji turystycznej (Krynica-Zdrój) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz