Informacja Turystyczna – Ciechocinek

Nazwa punktu Adres Email Telefon Strona internetowa
Punkt Informacji Turystycznej, Biuro Kultury, Sportu i Promocji Miasta Ciechocinek Ciechocinek, 87-720, Zdrojowa 2 it@ciechocinek.pl +48544160160 ciechocinek.pl

Informacja Turystyczna – Ciechocinek – Lokalizacja

Punkty IT (informacji turystycznej) – czym są?

Punkty informacji turystycznej są placówkami, gdzie udzielanie informacji jest dodatkowym elementem pracy. Osoby zatrudnione w takich miejscach, jak recepcjoniści hoteli czy bibliotekarze, udzielają wskazówek i odpowiadają na pytania turystów. Zakres informacji udostępnianych w punktach informacji turystycznej zależy od lokalizacji danego punktu, ale powinien zawierać także informacje ogólnokrajowe.

Czym zajmuje się informacja turystyczna Ciechocinek?

Rola punktu informacji turystycznej (Ciechocinek) polega na udzielaniu wsparcia i dostarczaniu informacji o atrakcjach turystycznych oraz usługach, które są dostępne w danej miejscowości lub regionie. Właściwe wykonywanie zadań wymaga od tej osoby realizacji zleceń zarówno od właściwego organu założycielskiego, jak i dodatkowych obowiązków, takich jak ustalenia przyjęte przez sieć informacji turystycznej lub sieć informacji turystycznej w danym regionie.

Dodaj komentarz